خانه

Guangzhou Chaoqun Plastic Industry Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت
مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

گوانگژو Chaoqun پلاستیک CO.LTD ، در سال 2005 تاسیس شده است. (نام قبلی آن Zhejiang Quzhou Chaoqun Plastic Co.LTD ، در سال 2008 به گوانگژو نقل مکان کرد) ما متعهد به توسعه و توسعه تولید دو سری پمپ اسپری و پمپ لوسیون هستیم که به طور گسترده ای در استفاده روزانه ، لوازم آرایشی ، لوازم بهداشتی آشپزخانه و زمینه های پزشکی استفاده می شود.

کارخانه ما بیش از 10000 مربع ، با 150 کارمند و بیش از 30 پرسنل مدیریت فنی دارد ، و ما دارای تجهیزات پیشرفته تولید و فن آوری تولید ، و همچنین امکانات مدرن بازرسی تولید ، با توانایی توسعه مستقل ، ظرفیت تولید سالانه ما بیش از 80 است میلیون ، که می تواند محصولات با کیفیت عالی و خدمات با راندمان بالا به مشتریان ارائه دهد تا پاسخگوی تقاضای مشتریان باشد.

ما در شهر ساحلی و گوانگژو واقع شده ایم ، این یک شهر درجه یک در جهان است که دروازه جنوبی به جهان چین را می نامد ، با حمل و نقل مناسب و اقتصاد مرفه ، بنابراین محصولات ما هم در داخل و هم در خارج از کشور فروش خوبی دارند .

کارخانه ما نزدیک به فرودگاه بین المللی گوانگژو بایون و بندر گوانگژو است که هر دو قطب مهم حمل و نقل به جهان چین هستند.

 

چین Guangzhou Chaoqun Plastic Industry Co., Ltd. نمایه شرکت 0

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

اقیانوسیه

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : chaoqun

تعداد کارمندان : 100~500

فروش سالانه : 10000000-50000000

سال تاسیس : 2007

صادرات کامپیوتر : 20% - 30%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Guangzhou Chaoqun Plastic Industry Co., Ltd. گواهینامه ها چین Guangzhou Chaoqun Plastic Industry Co., Ltd. گواهینامه ها